📱 KURSUSEST 📱

Mis on sinu screen time? Ja mitmeid tunde veedad sa sealjuures sotsiaalmeedias? 

Vastates sellele saad ilmselt aru, et sotsiaalmeedia on selleks, et jääda ja et mingis mõttes on meie kanalid meie visiitkaardid. Nii üksikisikutel kui ka igasugustel ettevõtetel, seega miks mitte kasutada seda ära enda või enda tulevase ettevõtte eduks? Sotsiaalmeedia on üks ägedamaid turundusvahendeid, kus saad õigeid strateegiaid jälgides ennast nähtavaks teha kogu maailmale! 

🤔 MIDA KURSUSELT SAAD? 🤔

 • Ülevaade sotsiaalmeediaturundusest

  Saad tutvuda turunduse ja eriti sotsiaalmeedia turunduse maailmaga. Mõistad erinevaid strateegiaid ning oskad neid enda kasuks tööle panna!

 • Õpid looma erilist contenti!

  Õpid ja saad katsetada sisuloomet ning seda võimalikult loovalt ja eriliselt! Samas saad aru, et on ka olemas erinevad loomestrateegiaid ja igale olukorrale peaks olema ka uus lahendus.

 • Hakkad olema master sotsmeediakeeles ja emojides

  Õpid siin võimalikult väljapaistvalt, lühidalt ja arusaadavalt kirjutama erinevaid tekste. Kõlab lihtsalt, aga tegelikult on see üks keerulisemaid aspekte terve sotsiaalmeediaturunduse juures!

 • Saad teadmisi fotograafiast ja pilditöötlusest

  Meie kanalid on meie visiitkaardid, seega õpid, kuidas ennast kõige paremast küljest näidata ja vajadusel korrigeerida ka.

 • Siin saad päriselt midagi ära teha

  Kogu õpitu paneme loomulikult praktikasse ja vaatame ka otsa tulemustele. Ega sotsmeedias pole kõik kivisse raiutud ja proovimise teel saategi kõige rohkem sotti, mis töötab ja mis mitte!

📢 MIDA ON TEISED ÖELNUD? 📢

Laura Liis Peetso

Emily on tohutult energiline, toetav ja sõbralik. Ta oskas alati motiveerida ning abiks olla.

Vanessa Kivirand

Alati energiline ja positiivne, lihtsalt lust on sellise inimesega koostööd teha:)

Angelika Palm

Emily on väga hea mentor, kellele ei meeldi asju teha nagu teised, vaid tahab midagi teisenurga alt teha.

⏰ KUS JA MILLAL? ⏰

Kõik virtuaalsed sessioonid (kestvusega 45-60 minutit) laetakse siia samasse veebilehele üles igal nädalal, v.a vaheajal või kui toimub LIVE kohtumine. Videode ja muu materjalidega saab tutvumiseks ise oma aja valida.

Kõik LIVE kohtumised toimuvad Zoomis. Iga kohtumine kestab poolteist tundi.

3. oktoober kell 12.45 - esimene kohtumine

7. november kell 12.45 - teine kohtumine 

5. detsember kell 12.45 - kolmas kohtumine

30. jaanuar kell 12.45 - neljas kohtumine

🙎‍♀️ KES ON KOOLITAJA? 🙎‍♀️

Olen Emily ja mind annab defineerida ilmselt selliste märksõnade järgi nagu: tudeng, vanem õde, tüdruksõber ja vabakutseline sotsiaalmeedia turundaja. Natuke laiemalt rääkides olengi olemuselt üks suur (aga väike) sotsiaalne ja energiline inimloom. Mulle tohutult meeldivad inimesed ja nende kuulamine, jäädvustamine, jälgimine ning nendega suhtlemine, kogemine, inspireerumine. See puhas armastus ongi mind elus saatnud üle-eestilisi üritusi korraldama, aasta digiagentuuri praktikale, Changemakersi võidutiimi mentordama, Nikele, Terele ja Kalevile tööd tegema ning jõudnud punkti, kus nüüd mul on ka oma miniagentuur! Selle kõige kõrvalt olen muidu selline tüüpiline 22-aastane ka, kellele meeldib väga sõpradega aega veeta, õhtuti jooksmas käia, süüa palju Itaalia toitu ja kuulata head muusikat.

Seega, minu arvates on elu üks ülimalt äge asi, mis õige suhtumise juures võib sind viia kokku uskumatute inimeste ja kogemusteni ja seda alustades juba sotsiaalmeediast! 

🙋‍♂️KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED 🙋‍♀️

 • Kus kursused toimuvad?

  Kursused toimuvad nii virtuaalselt kui füüsiliselt. Iganädalaselt (v.a vaheaja ajal ning kui kohtumine) pannakse siia veebikeskkonda videod ning materjalid üles, millega saad tutvuda. Füüsiliselt toimuvad kohtumised Tallinnas, Telliskivi 60A/3.

 • Kui palju kursus maksab?

  Kursuse maksmiseks on sul kaks võimalust. Esiteks saad valida kuumaksed - nii läheb sinu pangakontolt nelja kuu jooksul 30 eurot automaatselt maha. Lisaks võid maksta hoopis kõik korraga 108 euroga, nii võidad 10%.

 • Mis siis saab, kui olen kursuse eest maksnud?

  Tuleb põnevusega jääda ootama esimest kohtumist! Kõik vajalik info jõuab sinuni meilitsi.

 • Kui palju või vähe peaksin teemast teadma, et kursusel osaleda?

  Võid olla juba iseseisvalt varasemalt teemaga tutvunud kui ka täiesti võhik valdkonnas - kui kursuse kirjeldus sind kõnetab, siis on kursus sulle! Ootame kandideerima nii 14-22aastaseid noori ning teadmiste osas piiranguid pole. Uusi põnevaid kogemusi ja teadmisi saad niikuinii!

 • Kui palju peaksin aega arvestama kursusel osalemiseks?

  Keskmiselt läheb ühe kursuse jaoks nädalas vaid kaks tundi. Kuivõrd on enamus osa virtuaalne, saad ise valida mis ajal kui palju korraga ära teed!

 • Mis juhtub, kui tuleb uus koroonalaine?

  Sel juhul kolime kogu kursusega virtuaalsesse keskkonda! Teeme füüsiliste kohtumiste asemel live sessiooni ning saame sel moel omavahel häid teadmisi ning mõtteid jagada.

 • Mida siis teha, kui mul pole krediitkaarti ostu sooritamiseks?

  Sel juhul saad ostu sooritada ka oma deebetkaardiga. Kui endiselt tekib tõrkeid, võta meiega ühendust changemakers@changemakers.ee!