👍 KURSUSEST 👍

Kas sina tead, milline sa tahaksid olla tulevikus? 

Või kuidas disainida oma keskkonda nii, et oleksid võimalikult produktiivne?

Või kuidas võtta elust maksimumi nagu Usain Bolt võtab sprindirajast?

Tule ja saa teada, mis on tarvis, et elus skoorida. Vaatame üheskoos läbi erinevad eluvaldkonnad ning paneme need enda kasuks tööle. Nii, et sina ise saaksid endale kiituseid kirjutada ning rahul olla! 

🤔 MIDA KURSUSELT SAAD? 🤔

 • Leiad oma kire

  Avastad kursuse jooksul mis asi see on, kuidas seda leida ja teed selle poole ka esimesed sammud. Mõistad, mida tähendab sõna ikigai!

 • Saad teada erinevatest isikutüüpidest

  Kuidas saada hakkama erinevate inimestega? Millest võiks lähtuda nii iseenda kui teiste motiveerimisel?

 • Õpid harjumuste loomist

  Kuidas luua häid ja vältida halbu. Lisaks erinevad nipid, et tulla toime motivatsioonilangusega!

 • Vaatad üle ka finantsid

  Omandad rahatarkuse baasi. Millised on erinevad säästmise võimalused? Kuidas raha juurde teenida?

 • Lahendad konflikte ning jagad armastust

  Saad teada, millised on 5 konflikti lahendamisviisi ning millal mida kasutada. Räägime ka viiest armastusekeelest, mida kasutada nii sõprade, pere kui ka oma kallima jaoks.

 • Mõistad kuidas elu analüüsida

  Vaatame lähedalt, mida tähendab wheel of life kontseptsioon ning võtame iga osa eraldi luubi alla. Analüüsime nii enda tugevusi kui ka nõrkusi!

📢 MIDA ON TEISED ÖELNUD? 📢

Anna Agejeva

Merili tugevusteks on avatus, innustamine ja suunamine, mitte kohe ette ütlemine. Sellisest mentorist võib ainult unistada.

Eliis Mätas

Mulle meeldis koolitus väga, kuna Merili oli positiivne ning energiline, koolitus oli interaktiivne, sai teha praktilisi harjutusi ja tutvuda uute inimestega ning oma arvamust avaldada.

Ege-Ly Petermann

Merili tõi välja piisavalt näiteid ning tegi olukorrad hästi mõistetavaks. Samuti kaasas ta meid pidevalt ning hoidis aktiivset suhtlust.

⏰ KUS JA MILLAL? ⏰

Kõik virtuaalsed sessioonid (kestvusega 45-60 minutit) laetakse siia samasse veebilehele üles igal nädalal, v.a vaheajal või kui toimub LIVE kohtumine. Videode ja muu materjalidega saab tutvumiseks ise oma aja valida.

Kõik LIVE kohtumised toimuvad Zoomis. Iga kohtumine kestab poolteist tundi.

3. oktoober kell 14.30 - esimene kohtumine

7. november kell 14.30 - teine kohtumine 

5. detsember kell 14.30 - kolmas kohtumine

30. jaanuar kell 18.00 - neljas kohtumine

🙎‍♀️ KES ON KOOLITAJA? 🙎‍♀️

Mina olen Merili ning juba mu nime päritolu ütleb paljutki minust - mu nimi tuli sõnast “merrily” ehk rõõmsalt. Olen oma rõõmsa olekuga tuline aktivist ning uhke vanim õde kuuele väiksele tegelasele. Lisaks hindan ma kõrgelt aega küpsetisi valmistades, pilte klõpsutades ning looduses seigeldes.

Kuivõrd olen ise leidnud selle miski, mis minus tõelise kire valla laseb ning mind päriselt käima tõmbab, siis tahan seda ka edasi anda. Olen olnud Changemakersis nüüdseks 4 aastat ning ettevõtlikkusega tegelen seitsmendat aastat. Nii olen süübinud päris sügavalt endasse ja saavutanud nii mõndagi head (näiteks Eesti Silmapaistev Noor Eestlane 2019, aidanud diabeeti põdevaid lapsi ja noori 100 000 euroga). Nüüd on meil aeg koos avastada, kuidas siis ikkagi elust 100+% välja saada!

🙋‍♂️KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED 🙋‍♀️

 • Kui palju kursus maksab?

  Kursuse maksmiseks on sul kaks võimalust. Esiteks saad valida kuumaksed - nii läheb sinu pangakontolt nelja kuu jooksul 30 eurot automaatselt maha. Lisaks võid maksta hoopis kõik korraga 108 euroga, nii võidad 10%.

 • Mis siis saab, kui olen kursuse eest maksnud?

  Tuleb põnevusega jääda ootama esimest kohtumist! Kõik vajalik info jõuab sinuni meilitsi.

 • Kui palju või vähe peaksin teemast teadma, et kursusel osaleda?

  Võid olla juba iseseisvalt varasemalt teemaga tutvunud kui ka täiesti võhik valdkonnas - kui kursuse kirjeldus sind kõnetab, siis on kursus sulle! Ootame kandideerima nii 14-22aastaseid noori ning teadmiste osas piiranguid pole. Uusi põnevaid kogemusi ja teadmisi saad niikuinii!

 • Kui palju peaksin aega arvestama kursusel osalemiseks?

  Keskmiselt läheb ühe kursuse jaoks nädalas vaid kaks tundi. Kuivõrd on enamus osa virtuaalne, saad ise valida mis ajal kui palju korraga ära teed!

 • Mis juhtub, kui tuleb uus koroonalaine?

  Sel juhul kolime kogu kursusega virtuaalsesse keskkonda! Teeme füüsiliste kohtumiste asemel live sessiooni ning saame sel moel omavahel häid teadmisi ning mõtteid jagada.

 • Mida siis teha, kui mul pole krediitkaarti ostu sooritamiseks?

  Sel juhul saad ostu sooritada ka oma deebetkaardiga. Kui endiselt tekib tõrkeid, võta meiega ühendust changemakers@changemakers.ee!