🎯 KURSUSEST 🎯

Tahad muuta maailma? 

Tahad olla keegi, kes loob suuri muutusi?

Veab muutusi ja muudab inimesed enda ümber paremaks?

Kursusel õpid, kuidas võimendada ennast ja teisi. Saad teada, milline on üks liider, mida ta oskab ja kuidas aitab ta ka teistel paremaks saada. Õpime selleks nii inimeste psühholoogiat, kui katsetame seda ka koheselt.

🤔 MIDA KURSUSELT SAAD? 🤔

 • Õpime, kuidas aidata nii endal kui teistel lubadusi hoida

  Mida tähendab accountability ning mis teha, et see nii endal kui teistel tõuseks, öeldes eesmärke välja, pannes neid kirja ja nii edasi.

 • Arendad edasi enda esinemisoskusi

  Saad teada kuidas ennast rahulikuna hoida, kuidas kasutada enda keha, hääletooni ja sõnu.

 • Õpime andma tagasisidet nii, et sellest oleks kasu vs see oleks muserdav

  Kasutame “hamburgeri” tehnikat, vaatame, kuidas anda seda inimtüübist lähtuvalt (DISC).

 • Saad jõuda eesmärgist ja selle kadumisest samm-kaks kaugemale

  Seame koos eesmärke ja teeme sammud nende elluviimiseks, õppides seda tegema läbi SMART eesmärkide.

 • Õpime üksteist (paremini) kuulama

  Saad teada kuidas kuulata aktiivselt, tundes siirast huvi, milline peaks olema kehakeel selle jaoks.

📢 MIDA ON TEISED ÖELNUD? 📢

Ketlin Peldes

Erkkit iseloomustab enim tema sihikindlus - kuidas ta jookseb maratone, kuidas ta loeb ja arendab end iga päev, kuidas ta seab eesmärke, kuidas ta on eeskuju ja liider. Kõik tänu Erkki imelisele omadusele oma eesmärkide nimel sihikindlalt ja järjepidevalt pingutada.

Kätlyn Jürisaar

Erkki on tõeline intellektuaal, algataja, eestvedaja ja inimeste võimendaja. Erkki pikaaegne tegutsemine koolitamise vallas on näidanud, et ta on oma tegevutes tõeline praktik ning suudab professionaalselt anda edasi enda elukogemust ja teadmisi.

Merili Ginter

Erkki oskab hästi edasi anda oma mõtteid ning teeb kõike hästi praktiliseks. Võin kinnitada, et igast tema videost saab kindlasti vähemalt ühe kasulikku mõtte!

⏰ KUS JA MILLAL? ⏰

Kõik virtuaalsed sessioonid (kestvusega 45-60 minutit) laetakse siia samasse veebilehele üles igal nädalal, v.a vaheajal või kui toimub LIVE kohtumine. Videode ja muu materjalidega saab tutvumiseks ise oma aja valida.

Kõik LIVE kohtumised toimuvad Zoomis. Iga kohtumine kestab poolteist tundi.

3. oktoober kell 11.00 - esimene kohtumine

7. november kell 11.00 - teine kohtumine 

5. detsember kell 11.00 - kolmas kohtumine

30. jaanuar kell 11.00 - neljas kohtumine

🙎‍♂️ KES ON KOOLITAJA? 🙎‍♂️

Mina olen Erkki, Changemaker Tallinnast. Mulle on alati meeldinud üks liidrit iseloomustav tsitaat: “A leader is one who knows the way, goes the way, and shows the way”.

Seetõttu usun ka ise, et olla hea eeskuju, liider on ülioluline oskus. See on see, miks mulle meeldib joosta maratone, ma loen palju, investeerin ja püüan iga päev olla parem kui eile.

Praeguseks olen koos tiimiga loonud superägeda programmi nimega Changemakers, mis aasta-aastalt aina kasvab. Meie programmides on osalenud ligi pool tuhat noort, oleme treeninud ligikaudu sada liidrit ning jätkame liikumist aitamaks luua positiivset muutust miljonile noorele. Üks hea liider hakkab ikka pihta iseendast. Seega, kui selle kursuse lugemine on juba natukene kihku tekitanud, siis tule ja hüppame koos enesearengu rajale.

🙋‍♂️KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED 🙋‍♀️

 • Kus kursus toimub?

  Kursus toimub nii virtuaalselt kui füüsiliselt. Iganädalaselt (v.a vaheaja ajal ning kui kohtumine) pannakse siia veebikeskkonda videod ning materjalid üles, millega saad tutvuda. Füüsiliselt toimuvad kohtumised Tallinnas, Telliskivi 60A/3.

 • Kui palju kursus maksab?

  Kursuse maksmiseks on sul kaks võimalust. Esiteks saad valida kuumaksed - nii läheb sinu pangakontolt nelja kuu jooksul 30 eurot automaatselt maha. Lisaks võid maksta hoopis kõik korraga 108 euroga, nii võidad 10%.

 • Mis siis saab, kui olen kursuse eest maksnud?

  Tuleb põnevusega jääda ootama esimest kohtumist! Kõik vajalik info jõuab sinuni meilitsi.

 • Kui palju või vähe peaksin teemast teadma, et kursusel osaleda?

  Võid olla juba iseseisvalt varasemalt teemaga tutvunud kui ka täiesti võhik valdkonnas - kui kursuse kirjeldus sind kõnetab, siis on kursus sulle! Ootame kandideerima nii 14-22aastaseid noori ning teadmiste osas piiranguid pole. Uusi põnevaid kogemusi ja teadmisi saad niikuinii!

 • Kui palju peaksin aega arvestama kursusel osalemiseks?

  Keskmiselt läheb ühe kursuse jaoks nädalas vaid kaks tundi. Kuivõrd on enamus osa virtuaalne, saad ise valida mis ajal kui palju korraga ära teed!

 • Mis juhtub, kui tuleb uus koroonalaine?

  Sel juhul kolime kogu kursusega virtuaalsesse keskkonda! Teeme füüsiliste kohtumiste asemel live sessiooni ning saame sel moel omavahel häid teadmisi ning mõtteid jagada.

 • Mida siis teha, kui mul pole krediitkaarti ostu sooritamiseks?

  Sel juhul saad ostu sooritada ka oma deebetkaardiga. Kui endiselt tekib tõrkeid, võta meiega ühendust changemakers@changemakers.ee!